top of page
Najwyższa jakość!

Święto Flagi i Konstytucji 3 Maja – razem pod biało-czerwoną

  • Zdjęcie autora: Prim Gastro
    Prim Gastro
  • 2 maj
  • 1 minut(y) czytania

Maj to wyjątkowy czas.


To moment, kiedy na chwilę zwalniamy i przypominamy sobie, co naprawdę ważne. Naszą historię, wartości i to, co nas łączy.


Z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja chcemy złożyć wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom serdeczne życzenia spokoju, dumy i radości z bycia częścią tej wspólnoty.


Jako polska firma jesteśmy dumni, że możemy rozwijać się razem z Wami i wspierać polską gastronomię każdego dnia.


To dla nas coś więcej niż biznes. To odpowiedzialność, relacje i wspólna droga.


Niech te dni będą czasem odpoczynku, dobrych spotkań i chwili wytchnienia, a biało-czerwona niech przypomina o tym, jak wiele możemy osiągnąć razem.


Zespół Prim Gastro 🇵🇱

 
 
 

Komentarze


bottom of page